Аматори - 16-07-2012, 09:07 - sasa 153

У стані \”декомпресії\”

Досить тривале перебування в глибинах турнірної таблиці (відкрита першість Миргородського району з футболу), практично зі старту, ясна річ, болісно відбилася на ігровому та морально-психологічному стані торішнього чемпіона – великосорочинського «Колоса», котрий аж на фініші першого кола поволі став набирати очки.

Проте так відразу виборснутись на поверхню мінливого рейтингу команд йому ще не вдалося. Як і у підводників, доводиться переборювати своєрідну декомпресію, що й здійснюють послідовно, стиснувши зуби  чинні чемпіони. В 9-му турі «Колос» на виїзді виграв у ФК «Комишні» – 3:1, вийшовши вже в «очільники» другої половини колективів, учасників першості.

А на районному футбольному «Олімпі» – все та ж  савинцівська «Олімпія», невимушено перегравши ФК «Зуївці» в гостях – 6:0. Попри третє фіаско поспіль, останній ще утримує доволі високу 4-ту позицію. Продовжує переслідувати лідера шахворостівський «Хлібороб-Ліс», теж на чужому полі обставивши «Промінь» (Білики) – 3:1, якому ще не до шмиги успішно протистояти фаворитам у кількох поєдинках підряд.

Попівська «Нива», як і чоловий турнірної таблиці, провела у ворота своїх опонентів у Великих Сорочинцях – ФГ «Татарчук АП» 6 м’ячів, але пропустила 2. Єдина команда, що порадувала своїх уболівальників дома, – хомутецький «Старт», узявши гору над «Темпом» (Черевки) – 4:1.

Зустріч ФК «Ромодан» із баранівською «Нивою» перенесено.

Турнірне становище команд на 14 липня 2012 р.

1. «Олімпія»                          9  9  –  –   47-4    27

2. «Хлібороб-Ліс»                9  7  –  2  47-15   21

3. «Нива»  (Попівка)             9  6  1  2  37-18  19

4. ФК «Зуївці»                       9  5  –   4  16-19  15

5. «Нива» (Баранівка)           7  5  –   2  13-10  15

6. ФК «Комишня»                 9  4  –  5   11- 20 12

7. «Колос»                              9  3  2  4   9-11   11

8. «Промінь»                          8  3  1  4  22- 22  10